Powstanie Centrum Analiz i Wymiany Informacji dla sektora wodociągowego
Minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski zapowiedział w piątek utworzenie Centrum Analiz i Wymiany Informacji dla sektora zaopatrzenia w wodę i jej dystrybucji. Celem nowej instytucji jest wzmocnienie cyberbezpieczeństwa w zakresie dostaw wody w Polsce.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8647984782606241006)

