Kolejna edycja najbardziej kwiecistego projektu Warszawy - Warszawa w kwiatach
Warszawa w kwiatach to projekt z przedwojenną tradycją, który popularyzuje ideę społecznego zazieleniania stolicy. Jego zwieńczeniem jest konkurs na najpiękniejsze balkony i ogrody warszawianek i warszawiaków.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=763472462606241855)
