Indonezja. Cztery ofiary śmiertelne osuwiska na największym wysypisku śmieci w kraju
Cztery osoby zginęły, a co najmniej pięć zaginęło w wyniku osunięcia się mas odpadów na wysypisku Bantargebang, położonym 25 km na południowy wschód od Dżakarty – poinformowały w poniedziałek indonezyjskie służby ratunkowe. Do wypadku doszło w niedzielę po ulewnych deszczach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13055420692606241236)
