„Barbara” na Bielanach. Trwa budowa kolektora wiślanego
Prace na budowie kolektora wzdłuż Wisłostrady postępują, tarcza „Barbara” przebiła się do komory odbiorczej na wysokości estakad bielańskich i zakończyła przewiert drugiego z trzech odcinków II etapu budowy kolektora. Odcinek ten liczył ponad 600 metrów. Barbara wydrążyła już łącznie 3,4 km z 5,5 km tego etapu inwestycji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=341091902606250453)
