Warszawa. Wolontariusze w akcji usuwania nawłoci kanadyjskiej na Polu Mokotowskim
Ponad 50 wolontariuszy wzięło udział w akcji usuwania nawłoci kanadyjskiej w warszawskim parku Pole Mokotowskie. Działania przeprowadzono 19 września w ramach Zielonego Wolontariatu, z okazji Dnia Sprzątania Świata.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4680811732606231709)
