Beata Wiśniewska kończy pracę na stanowisku prezesa Wodociągów Białostockich
31 lipca br., Beata Wiśniewska kończy pracę na stanowisku prezes Wodociągów Białostockich. Funkcję tę sprawowała przez ponad 5 lat, od 1 lutego 2019 roku. Z pewnością nie był to łatwy okres w dziejach spółki. z uwagi na kilkuletni okres formalno-prawnych zmagań z Państwowym Gospodarstwem Wodnym „Wody Polskie”, o podwyżki cen za dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8488722602606242227)
