Dopłaty do węgla o obniżonej emisyjności? PGG przedstawia argumenty
Polska Grupa Górnicza zapowiada wprowadzenie jeszcze w tym kwartale do sprzedaży nowych węgli dla gospodarstw domowych o emisji substancji smogowych obniżonej o co najmniej 55 proc. Spółka liczy jednocześnie na zewnętrzne wsparcie ich sprzedaży.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1130736312606241931)


