TAURON: Rafako domaga się zaangażowania w dokończenie bloku węglowego w Jaworznie. Rafako: Ktoś pomóc musi
Spółka TAURON poinformowała, że Rafako - jeden z członków konsorcjum, budującego węglowy blok 910 MW w Jaworznie - uzależnia sprawne zakończenie prac od jej kapitałowego zaangażowania się w tę spółkę. Termin zakończenia prac w Jaworznie określono jako niepewny.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6506506702606250101)
