Trwają sianokosy na największej miejskiej łące w centrum Krakowa
Rozpoczęły się sianokosy na największej łące zlokalizowanej w centrum Krakowa, czyli na krakowskich Błoniach. Trawa została skoszona, w czwartek będzie przewracana i belowana. Sianokosy rozpoczęły się wcześniej niż pierwotnie zakładano. - Doświadczony rolnik uznał, że teraz pogoda jest dobra na sianokos - powiedział PAP dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie Piotr Kempf.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14548760062606240448)
