DomoVita – nowa marka… wody z kranu
Do picia “kranówki” zdecydowało się przekonać swoich klientów Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, które jako pierwsze w Polsce wprowadza ogólnopolską markę wody z kranu. DomoVita ma swoje logo i śmiało mogłaby stanąć na sklepowej półce pomiędzy wodami butelkowanymi.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10409021912606241902)
