Minister Waldemar Buda na Kongresie AGD: Branża AGD to lider, który cały czas się rozwija
Branża AGD mimo pandemii i wojny w Ukrainie świetnie znosi wszystkie napotykane trudności, notuje wzrost produkcji i dochodów ze sprzedaży swoich produktów. Mamy silną gospodarkę: inwestycje oraz miejsca pracy w naszym kraju nie są zagrożone – powiedział minister rozwoju i technologii Waldemar Buda podczas IV. Kongresu AGD w Łodzi.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9726825552606251805)
