Nowa Rada Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” wybrana!
30 czerwca odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Rady Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” (IGWP) — jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu tej kluczowej organizacji branży wodociągowo-kanalizacyjnej w Polsce. Delegaci, dysponujący łącznie 182 głosami, wybrali nową Radę Izby oraz nową Komisję Rewizyjną.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3677665752606231503)


