PGE po latach wraca do projektu budowy elektrowni Młoty
Jeszcze w tym roku Polska Grupa Energetyczna złoży wniosek o decyzję środowiskową w sprawie budowy elektrowni szczytowo-pompowej Młoty w Bystrzycy Kłodzkiej - poinformował wiceprezes ds. wsparcia i rozwoju PGE Robert Kowalski. Tym spółka wraca do projektu budowy tej elektrowni.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18860343572606232114)


