Prawie 53 mln zł dla samorządów na inwestycje wodno-ściekowe
Niemal 53 mln zł otrzymało 13 podkarpackich samorządów na realizację inwestycji wodno-ściekowych na terenach wiejskich. Środki te zostaną przeznaczone m.in. na budowę sieci kanalizacyjnej i wodociągowej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9303771732606231606)


