Będzie więcej pieniędzy z NFOŚiGW na ocieplenie i modernizację szkół oraz przedszkoli
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) zwiększył budżet programu „Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół” do ponad 1,78 mld zł. Do samorządów trafi dodatkowe 73 mln zł ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1784707482606241235)


