Grupa CANPACK przechodzi na energię elektryczną ze źródeł odnawialnych
Grupa CANPACK, jeden z największych na świecie producentów opakowań, informuje, że począwszy od 2022 r. wszystkie należące do niej zakłady będą zasilane w 100 proc. odnawialną energią elektryczną. Do fabryk w Polsce, Anglii, Holandii, na Słowacji i w Kolumbii, które dotychczas korzystały z zielonej energii, dołączą zakłady z Indii, Brazylii, Rumunii, Dubaju, Rosji czy Maroka.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15813280522606270609)
