Ponad 6 tys. przeszkolonych uczniów w Centrum ElektroEkologii
Oficjalne dane wskazują, że w 2021 r. wytworzono aż 57 mln ton elektrośmieci (1). Od ponad roku Centrum ElektroEkologii edukuje młodzież w aspekcie odpowiedniego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=399914172606231930)

