Pożar odpadów w Chybiu. Jest akt oskarżenia
Cztery osoby zostały oskarżone przez bielską prokuraturę okręgową o przyczynienie się w lipcu 2019 r. do pożaru odpadów w Chybiu. We wtorek śledczy skierowali akt oskarżenia do sądu rejonowego w Cieszynie - podała rzecznik prokuratury Agnieszka Michulec.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6243583662606241323)
