Kraków. W ekospalarni uruchomiono instalację odzysku ciepła ze spalin za ponad 37 mln zł
W krakowskiej ekospalarni uruchomiona została instalacja odzysku ciepła ze spalin. Dzięki tej inwestycji można wyprodukować więcej energii cieplnej, nie zwiększając przy tym ilości spalanych odpadów. Wartość przedsięwzięcia przekracza 37,2 mln zł.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19555099392606242319)
