GOZ - otwarta sesja podczas Kongresu ENVICON Environment
W ostatnim dniu Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON Environment odbędzie się sesja poświęcona gospodarce obiegu zamkniętego. Sesja, która odbędzie się w piątek, 30 listopada jest jedyną otwartą i bezpłatną podczas Kongresu. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych circular economy, zarówno profesjonalistów, jak i pasjonatów i studentów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20539204842606240634)