Lasy Państwowe powołały zespół ds. niedźwiedzi
Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych (RDLP) w Krośnie powołał zespół do spraw niedźwiedzi. Jego celem będzie m.in. reagowanie w sytuacjach kryzysowych na linii niedźwiedź-człowiek – poinformował w czwartek rzecznik prasowy krośnieńskiej RDLP Edward Marszałek.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18273889302606241129)


