Strategia Cyberbezpieczeństwa RP 2025-2029 przyjęta przez rząd
Rada Ministrów przyjęła we wtorek nową Strategię Cyberbezpieczeństwa RP - poinformował wicepremier, minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski. To kluczowy dokument wyznaczający kierunki działań związanych z cyberbezpieczeństwem do 2029 r. - dodał.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15892773532606241253)



