MRiT zaprasza przedsiębiorców na cykl szkoleń i webinarów nt. cyberbezpieczeństwa
Ministerstwo Rozwoju i Technologii (MRiT) zaprasza przedsiębiorców do wzięcia udziału w webinarach i spotkaniach stacjonarnych poświęconych cyberbezpieczeństwu i wykorzystaniu technologii cyfrowych w prowadzeniu firmy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11593762092606241952)
