Kraków i AGH podpisały list intencyjny ws. współpracy w dziedzinie cyberbezpieczeństwa
Władze Krakowa oraz Akademii Górniczo-Hutniczej podpisały we wtorek list intencyjny dotyczący współpracy w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Według sygnatariuszy porozumienia potencjał technologiczny i naukowy uczelni może być istotnym wsparciem dla miasta w zakresie reagowania na cyberataki.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9674871962606250021)
