Czas na zmiany? Naukowcy apelują: zostańmy przy czasie zimowym
Choć zyskamy godzinę snu, nasz organizm wcale nie będzie zachwycony. Naukowcy coraz głośniej apelują, by zrezygnować z przestawiania zegarków dwa razy w roku i utrzymać na stałe czas zimowy. Powód? Lepsze zdrowie, mniej udarów i brak permanentnego jet lagu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17517785002606231709)
