W Elektrociepłowni Czechnica pod Wrocławiem powstanie basen?
Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja podpisał z burmistrzem Siechnic list intencyjny w sprawie zagospodarowania Elektrociepłowni Czechnica. Ponad 100-letnia zakończy pracę w 2023 r. Trwają rozmowy na temat jej adaptacji do nowych funkcji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4829126602606231758)
