Białystok. Miasto wykorzystuje wodę z basenu do czyszczenia i chłodzenia ulic w upały
Wymieniana na koniec sezonu woda z miejskiego basenu wykorzystywana jest do czyszczenia ulic w mieście, a także ich chłodzenia w upały – poinformowały w środę władze Białegostoku. Do wykorzystania jest ponad 800 tys. litrów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8886234962606241757)

