Niebezpieczne odpady porzucone w Kielcach i Kranowie; służby prowadzą dochodzenie
Ponad 330 pojemników z podejrzanymi substancjami znaleziono w ostatnich dniach na terenie Kielc oraz gminy Daleszyce. Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska nie wyklucza, że za porzucenie odpadów odpowiada ten sam sprawca. Trwa postępowanie przy współpracy z Komendą Wojewódzką Policji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16574116682606260635)
