Katowice. List intencyjny w sprawie wykorzystania wód kopalnianych
Spółka miejska Katowickie Inwestycje oraz Spółka Restrukturyzacji Kopalń (SRK) podpisały list intencyjny dotyczący wykorzystania ciepła z wód kopalnianych na potrzeby energetyczne Katowic.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=133590362606241707)
