"Cyberbezpieczny wodociąg" ze wsparciem Ministerstwa Cyfryzacji do końca czerwca 2026 r.
Do 30 czerwca 2026 r. podmioty będą mogły wydatkować środki przyznane w ramach programu "Cyberbezpieczne wodociągi"; nabór będzie trwał co najmniej miesiąc - wynika z projektu rozporządzenia opublikowanego przez resort cyfryzacji w poniedziałek.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18376033262606241117)

