Wzrost zachorowań na Covid-19. Warszawa wraca do dezynfekcji przestrzeni miejskich
W kwietniu planujemy powrót do dezynfekcji przestrzeni miejskich w Warszawie poprzez ozonowanie m.in. otoczenia szpitali, przystanków, przejść podziemnych, bulwarów, a także wejść na stacje metra – poinformowała PAP rzeczniczka ratusza Karolina Gałecka. Dezynfekcja znów będzie prowadzona w nocy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12588964252606242128)

![Skuteczne ozonowanie. Jak je przeprowadzić? [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2020/06/maxresdefault-300x169.jpg)