Dominika Krop-Andrzejczuk: Jak pomóc drzewom w mieście? Przede wszystkim nie szkodzić
Drzewa w mieście stanowią bardzo ważny zasób. To na nas spoczywa obowiązek dbałości o nie. Drzewa poprawiają jakość powietrza, ograniczają oddziaływanie miejskiej wyspy ciepła, przyczyniają się do zwiększenia wilgotności powietrza, łagodząc suszę miejską, redukują również hałas. Słowem – ich obecność poprawia jakość życia. Jak o nie właściwie zadbać? Zapytaliśmy o to mgr inż. arch. kraj. Dominikę Krop-Andrzejczuk.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7869053162606231929)

