Gawłowski zapowiada apelację. „Mam poczucie głębokiej niesprawiedliwości”
Po skazaniu na pięć lat więzienia za udział w tzw. aferze melioracyjnej, senator KO Stanisław Gawłowski ogłosił, że złoży apelację. Utrzymuje, że proces miał charakter polityczny, a wyrok jest „wysoce krzywdzący i niesprawiedliwy”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3091026492606242128)
