Łódzkie. Ponad 1 mld zł z UE na rozwój regionu
Ponad 1 mld zł z UE trafi do regionu łódzkiego w tym roku - poinformował we wtorek Urząd Marszałkowski w Łodzi. Największa kwota, 483 mln zł, zostanie przeznaczona m.in. na odnawialne źródła energii, gospodarkę wodno-ściekową, komunikację zbiorową czy zachowanie ekosystemów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8587510762606240808)
