Pnącza oplotą wrocławskie szkoły
Wiceprezydent Wrocławia Adam Zawada zainaugurował program sadzenia pnączy przy placówkach oświatowych. W pilotażowej serii nasadzeń udział bierze dziewięć placówek. Znajdują się one na terenie tzw. miejskiej wyspy ciepła.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8020984602606242159)
