Spółdzielnie energetyczne: przyszłość lokalnej energii - konferencja WFOŚGW w Poznaniu
Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się konferencja „Spółdzielnie energetyczne: przyszłość lokalnej energii", której organizatorem był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, a partnerem wydarzenia Gmina Zbąszyń.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19223435242606242028)
