MPWiK Warszawa. Ruszyło drążenie kolektora Lindego Bis
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie rozpoczęło na Bielanach budowę jednego z najważniejszych dla bezpieczeństwa stolicy kolektorów tranzytowo-retencyjnych – Lindego Bis. Głowica z tarczą drążącą o imieniu „Rozalia” do końca 2023 roku wybuduje nowy kanał.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17698197922606241251)
