Gmina Wołomin usunęła nielegalne odpady niebezpieczne z Duczek i Starych Grabi
Zadziałaliśmy najszybciej jak to możliwe, aby usunąć toksyczne odpady z terenu naszej gminy. Usunęliśmy 11 pojemników typu mauzer porzuconych w Starych Grabiach i 22 w Duczkach - to 33 pojemniki z niebezpiecznymi substancjami, które zniknęły dziś z terenu naszej gminy - poinformowała w mediach społecznościowych burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4494957322606242211)
