Darmowa komunikacja dla wszystkich - na jeden dzień we Wrocławiu
W ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności jutro kasowniki w pojazdach wrocławskiego MPK, podwykonawców oraz na liniach aglomeracyjnych nie będą działały. Zamiast tego przeczytamy na nich, że 22 września to Dzień bez Samochodu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21089312062606241841)
