Sezon tężni solankowych ruszył w Katowicach
Wraz z nastaniem kwietnia Katowice uruchomiły miejskie tężnie solankowe. Po zimowej przerwie Zakład Zieleni Miejskiej otrzymał zamówioną solankę wykorzystywaną w obu miejskich tężniach, a wkrótce dołączą do nich także fontanna.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10075758952606240848)




