Zakopane. Park miejski po dzierżawie wygląda jak plac budowy. Wciąż jest zamknięty dla mieszkańców
Pomimo zakończenia wystawy iluminacji prywatnej firmy, która wydzierżawiła połowę Parku Miejskiego im. Józefa Piłsudskiego w Zakopanem, przestrzeń pozostaje zamknięta dla mieszkańców do końca marca. Płatna atrakcja miała zakończyć się 3 marca, jednak jej działalność została przedłużona, a obecnie trwa demontaż i rekultywacja terenu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3473721612606232114)
