Rusza pionierski projekt recyklingu opakowań elastycznych ReFlex
Nestlé Polska oraz PepsiCo Polska inaugurują pierwsze w naszym kraju przedsięwzięcie, którego celem jest zwiększenie zbiórki i recyklingu odpadów opakowaniowych po elastycznych opakowaniach wielomateriałowych oraz z tworzyw sztucznych. Finansowany przez obie firmy projekt ReFlex pozwoli na zwiększenie poziomów recyklingu tych odpadów w naszym kraju, co przyczyni się do dalszego rozwoju gospodarki obiegu zamkniętego, a tym samym ochrony planety przed zmianami klimatycznymi.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17919855432606241421)
