Pierwszy szpital w Białymstoku promuje picie kranówki
Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny w Białymstoku jako pierwszy szpital w województwie podlaskim wprowadza inicjatywę promującą picie wody z kranu. Na 15 oddziałach szpitalnych zainstalowano specjalne poidełka, które umożliwiają pacjentom oraz personelowi medycznemu dostęp do świeżej, filtrowanej wody pitnej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20541101512606231156)

