Ekoodpowiedzialni w biznesie. Kto został nagrodzony?
Podczas uroczystej kolacji, towarzyszącej Forum Recyklingu, wręczono statuetki w Konkursie „Ekoodpowiedzialni w biznesie”. Wyróżnienia te trafiają co roku do podmiotów, które w swojej działalności konsekwentnie wdrażają rozwiązania sprzyjające gospodarce o obiegu zamkniętym, efektywnemu wykorzystaniu zasobów oraz edukacji ekologicznej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14807395752606241831)




