Łódź i Veolia angażują się w rozwój miejskiej elektromobilności
Urząd Miasta Łodzi podpisał list intencyjny z firmą Veolia o współpracy dotyczącej elektromobilności. Obie strony deklarują współpracę przy realizacji strategii "Ekopakt" - w szczególności dzięki projektom mającym na celu zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł energii, ograniczenie emisji spalin oraz hałasu w mieście.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7723879442606250945)

