Seniorzy w akcji! Zakończyła się kampania „Dojrzała segregacja”
Ponad 480 seniorów z sześciu gmin, obsługiwanych przez Związek Celowy Gmin MG-6 uczestniczyło w wyjątkowym projekcie edukacyjno-informacyjnym pn. „Dojrzała segregacja”. Kampania, trwająca od kwietnia do października 2025 r., udowodniła, że edukacja na temat właściwego postępowania z odpadami może być nie tylko pożyteczna, ale też inspirująca i pełna dobrej energii.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19569714062606281119)
