Elektroprosumeryzm w samorządach - Śląski Związek Gmin i Powiatów będzie szkolił urzędników
Zarządzanie i gospodarowanie energią na poziomie samorządów lokalnych a wyzwania elektroprosumeryzmu – na tych zagadnieniach skupi się Śląski Związek Gmin i Powiatów, który z końcem maja rozpocznie innowacyjne przedsięwzięcie szkoleniowe. Dzięki niemu 30 pracowników urzędów z regionu zyska kompetencje pomocne w procesie transformacji energetycznej miast i gmin.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9595285682606242012)
