TAURON zmodernizuje elektrownię wodną we Wrocławiu
TAURON przeznaczy ponad 18 mln zł na unowocześnienie hydroelektrowni we Wrocławiu. Dzięki projektowi zwiększona zostanie produkcja energii i sprawność elektrowni Wrocław II. Projekt realizowany jest ze wsparciem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6806406742606271805)
