Miliony złotych na kontynuację błękitno-zielonej rewolucji we Wrocławiu
Wrocław pozyskał z europejskiego funduszu ponad 23,5 mln zł na wdrożenie rozwiązań, przyczyniających się do budowania zrównoważonego systemu gospodarowania wodami opadowymi oraz rozwiązań opartych o błękitno-zieloną infrastrukturę. Miasto już wie, jak wykorzystać te środki. W planach magistratu znalazło się m.in. rozszczelnienie betonowego placu przed Centrum Historii Zajezdnia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13621313852606241202)


