Ładowanie „elektryków” największym wyzwaniem na najbliższe lata
Ponad dwukrotnie w ciągu zaledwie 3 lat zwiększyła się liczba samochodów elektrycznych przypadających na 1 punkt ładowania w Polsce. Jeżeli elektromobilność ma się rozwinąć na masową skalę, rozbudowa infrastruktury musi przyspieszyć. O tym, jak osiągnąć ten cel będą rozmawiać międzynarodowi eksperci podczas Kongresu Nowej Mobilności 2022, który odbędzie się w dniach 12-14 września w Łodzi.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14236299402606241621)
